Kaartverkoop “Crimineel Hotel “

De kaartverkoop voor de nieuwe voorstelling van Toneelvereniging Victorie is gestart!

Op vrijdag 14 en zaterdag 15 juni brengen onze enthousiaste spelers voor het eerst een avondvullend stuk. Een hele kluif voor onze jonge acteurs, die lang geen ‘jeugd’ meer zijn en dus voor een  ‘volwassen’ stuk hebben gekozen.

In “Crimineel hotel ” zien we Paul , eigenaar van Hotel Aaftink. Zus Lynn en haar vriendin Anne hebben wat tegenslag gehad en zitten om geld verlegen. Ze hopen dat bij Paul los te kunnen krijgen. Maar die is druk met het hotel en broer en zus dragen elkaar al geen warm hart toe. Dan verschijnen er vreemde gasten in het hotel. Komen zij voor een welverdiende vakantie of is er meer aan de hand?

Kaarten zijn te reserveren via het contactformulier

Waar : buurthuis Oud-Overdie 

Wanneer :  vrijdag 14 en zaterdag 15 juni

Hoe laat: zaal opent om 19.15 uur , de voorstelling begint om 19.30

Wat kost het : Kaarten kosten € 7.50  , met uw toegangskaart maakt u kans op een leuke prijs.

Naast het reserveren via de site is er ook kaartverkoop aan de kassa.

kaartverkoop crimineel hotel